1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Gorco
Последна активност:
2 Јуни 2020 во 18:52
Зачленет:
22 Април 2007
Мислења:
3
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
180

Сподели

Gorco

Intern

Gorco последен пат беше виден (како):
2 Јуни 2020 во 18:52