1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by Taurus

 1. Taurus
 2. Taurus
  Испрати

  Android Auto

  Провери тука за колата Android Auto
  Мислење од: Taurus, 1 Август 2019 Во форумот: Преостанати мобилни уреди
 3. Taurus
 4. Taurus
 5. Taurus
 6. Taurus
 7. Taurus
 8. Taurus
  @Mao Netflix во Македонија
  Мислење од: Taurus, 8 Јули 2019 Во форумот: Генерална дискусија
 9. Taurus
 10. Taurus
 11. Taurus
 12. Taurus
 13. Taurus
 14. Taurus
 15. Taurus