1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Блекмен
Последна активност:
7 Декември 2012
Зачленет:
25 Мај 2012
Мислења:
17
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
12 Февруари 1995 (Возраст: 24)

Сподели

Блекмен

Intern, Машко, 24

Ќе сака некој да ми објасни како да започнам тема на форумот, нов сум :) 25 Мај 2012

Блекмен последен пат беше виден (како):
7 Декември 2012