1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Wordpress page builder

Дискусија во форумот 'WordPress' започната од Scofield, 25 Август 2019.

Тагови:
 1. Oliver!

  Oliver!
  Гостин

  Ова може да се најде, без разлика дали веднаш или за во иднина :)

  16 WordPress Meetup
   
  На Scofield и BlackArrow7 им се допаѓа ова.
 2. Futurelakimens

  Futurelakimens
  On your way to fame

  1,342
  790
  12 Април 2017
  Машко
  Како што видов за ова не ти одговори никој. Имаш ногу плугини за креирање попупс - само пребарај popup и види кој ќе ти угоди.
   
  На Scofield му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...