1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
xopermark
Последна активност:
2 Јули 2020 во 21:43
Зачленет:
4 Јануари 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко

Сподели

xopermark

Intern, Машко

xopermark последен пат беше виден (како):
2 Јули 2020 во 21:43