1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

WordPress

Дискусии за WordPress

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Кристијан Николовски
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  153
 2. ^^GoRiLLaZ^^
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  447
 3. Nikola147
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  862
 4. Глупав
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  1,939
 5. Balanar
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  1,011
 6. zdravkovskii
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  269
 7. Kompir
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  167
 8. coNNectMKD
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,511
 9. CHukio
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,139
 10. Scofield
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  915
 11. skullmonkey
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  672
 12. mark987456
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  507
 13. Fatal1ty_
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  704
 14. l1d0v1c
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  845
 15. marv
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  458
 16. coNNectMKD
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  733
 17. Nikola147
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  403
 18. coNNectMKD
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  515
 19. Nikola147
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  291
 20. skullmonkey
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  420
 21. gaga89
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  563
 22. DonFrozex
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  540
 23. artweb
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  919
 24. Nikola147
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  293
 25. ^^GoRiLLaZ^^
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  941

Опции за прикажување на темите

Вчитување...