• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

DNS??

  • Ја почнал/а темата
  • #1

soldierdex

Intern
18 август 2008
5
0
Prvo da kazam,dokolku temava ne e za tuka slobodno premestete ja
Vaka sega:pRavam msn server za mojot forum sega nemozam da go koristam, mi izleguva ova

Pa dokolku znaete kako da go namestam ova dns, host, value bi vi bil mnogu blagodaren
Bidejki neznam kako treba
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,522
Мислења
822,551
Членови
28,051
Најнов член
Marko Janevski
На врв Дно