• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

vivax acp-12ch35aeri r32

  1. B

    Проблем со клима Vivax ACP-12CH35AERI R32 (не исклучува и не уклучува)

    Климата е со wifi уред и температурата ја гледам на апликацијата но имам и 2 термометри кој едниот е горе кај усисот на климата а другиот доле. Тој горе покажува иста температура како и климата во апликацијата. Климата е нова монтирана пред еден месец, проблемите се следните: 1. На ладење кога...
На врв Дно