Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

prime

 1. ContentBot

  Што е Prime и зошто вашите деца лудуваат по овој пијалок?

  Земајќи ја во предвид големината на публиката на двајцата јутјубери, овој пијалок за брзо време се проби на пазарот и се продава најмногу помеѓу тинејџерите и малолетните лица, во својата прва година брендот Prime оствари глобална продажба од над 250 милиони долари. Цената на овој пијалок варира...
 2. Гејмерски глувчиња

  Гејмерски глувчиња

  Се продаваат гејмерски глувчиња: 1. SteelSeries Prime - нов, неотпакуван (factory sealed), купен од странство, нема писмена гаранција - 1700 денари - 1500 денари - продаден 2. Razer DeathAdder v2 Mini - користен околу 1 недела, без никакви знаци од користење, нема писмена гаранција - 1100...
На врв Дно