1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ifobt
Последна активност:
24 Февруари 2020 во 14:03
Зачленет:
26 Март 2015
Мислења:
103
Допаѓања:
126
Поени од трофеи:
90

Ги следи 1

Пол:
Машко

Сподели

ifobt

Gaining Experience, Машко

ifobt последен пат беше виден (како):
24 Февруари 2020 во 14:03