1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ИТ Вести од светот

Дискутирајте за сите светски гео-политички случувања кои влијаат и се поврзани со ИТ.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. gokica
  Одговори:
  851
  Прегледи:
  61,006
 2. Dark_angelMKD
  Одговори:
  52
  Прегледи:
  6,656
 3. fuzzjaw
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,109
 4. DrMTR
  Одговори:
  52
  Прегледи:
  4,675
 5. esquimaux
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  5,405
 6. kirev
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  720
 7. NecrotoX
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,219
 8. shopovbogomil123
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  703
 9. xenon
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,304
 10. AMD_fan
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,519
 11. Taurus
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,289
 12. sonic
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,776
 13. tomi
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,391
 14. nik0la_
  Одговори:
  127
  Прегледи:
  11,998
 15. xenon
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  833
 16. xenon
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,041
 17. Astraion
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  715
 18. xenon
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  3,623
 19. hipo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  937
 20. Alucard
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,324
 21. xenon
  Одговори:
  57
  Прегледи:
  5,720
 22. xenon
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,972
 23. borcep
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  5,187
 24. Alucard
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,065
 25. darkone
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,626

Опции за прикажување на темите

Вчитување...