ИТ Вести од светот

Дискутирајте за сите светски гео-политички случувања кои влијаат и се поврзани со ИТ.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. DrMTR
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  2,924
 2. esquimaux
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  4,222
 3. gokica
  Одговори:
  802
  Прегледи:
  52,133
 4. kirev
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  509
 5. NecrotoX
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  916
 6. shopovbogomil123
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  523
 7. xenon
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  976
 8. AMD_fan
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,354
 9. Taurus
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,073
 10. sonic
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,663
 11. tomi
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  956
 12. nik0la_
  Одговори:
  127
  Прегледи:
  10,813
 13. xenon
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  659
 14. xenon
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  927
 15. Astraion
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  615
 16. xenon
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  3,419
 17. hipo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  824
 18. Alucard
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,124
 19. xenon
  Одговори:
  57
  Прегледи:
  5,143
 20. xenon
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,831
 21. borcep
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  4,876
 22. Alucard
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  925
 23. darkone
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,432
 24. xenon
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  4,201
 25. Dark HaCkeR
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  4,880

Опции за прикажување на темите

Вчитување...