Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

electric scooter

 1. Xiaomi M365 Pro Scooter

  Xiaomi M365 Pro Scooter

  Se prodava Xiaomi M365 Pro elektricen skuter. Vo sostojba kako nov, vozen mnogu malce, so pominati 489 km. Kontakt Nikola 070321822 Po kargo ne prakam, samo Skopje.
 2. Ficiani

  Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter

  Здраво дечки, првин ако темава не е за тука слободно преместете ја, не знаев кај да ја отворам. Специјално за форумов, набрзина направив едно quick look видео за скутерчево бидејки го земав пред некоја недела и сакам да споделам искуство. Се работи за Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter...
На врв Дно