Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
NikacXMKD

Продадено Xiaomi M365 Pro Scooter

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
250 €
Истекува

Опис

Se prodava Xiaomi M365 Pro elektricen skuter.

Vo sostojba kako nov, vozen mnogu malce, so pominati 489 km.

Kontakt Nikola 070321822

Po kargo ne prakam, samo Skopje.

Информации

Автор
NikacXMKD
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
142

Повеќе огласи од NikacXMKD

На врв Дно