• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ecc

 1. Costigan_Jr

  Quadro K5200 8GB

  Продавам графичка карта Quadro K5200 8GB GDDR5 ECC, во одлична состојба и моментално се користи во вториот компјутер. Планирам да правам надградба, па било која од двете картички да се продаде ( Quadro M5000 ), таа што ќе остане ќе биде повлечена од продажба. ::: Информации ...
 2. Costigan_Jr

  Quadro M5000 8GB

  Продавам графичка карта Quadro M5000 8GB GDDR5 ECC, во одлична состојба и моментално ја користам. Планирам да правам надградба, па било која од двете картички да се продаде ( Quadro K5200 ), таа што ќе остане ќе биде повлечена од продажба. ::: Информации ::: ::: Видео ...
На врв Дно