1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
viktooooor
Последна активност:
26 Мај 2020 во 21:15
Зачленет:
17 Јули 2014
Мислења:
1
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
30 Јули 1994 (Возраст: 25)

Сподели

viktooooor

Intern, Машко, 25

viktooooor последен пат беше виден (како):
26 Мај 2020 во 21:15