1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
valireality
Последна активност:
19 Април 2017
Зачленет:
10 Февруари 2013
Мислења:
6
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
15 oктомври 1984 (Возраст: 34)

Сподели

valireality

Intern, Машко, 34

valireality последен пат беше виден (како):
19 Април 2017