1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mikac
Последна активност:
18 ноември 2019 во 11:53
Зачленет:
12 Декември 2014
Мислења:
17
Допаѓања:
16
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко

Сподели

mikac

Intern, Машко

mikac последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Прегледува скорешни активности, 18 ноември 2019 во 11:53