1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Kiko93fukru
Последна активност:
26 Февруари 2020 во 23:41
Зачленет:
4 Септември 2013
Мислења:
24
Допаѓања:
38
Поени од трофеи:
80
Пол:
Машко
Роденден:
28 Април 1994 (Возраст: 25)
Локација:
Скопје

Сподели

Kiko93fukru

Intern, Машко, 25, од Скопје

Kiko93fukru последен пат беше виден (како):
26 Февруари 2020 во 23:41