• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
S
Реакции
0
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Здраво другар
  Јас сум Диме од скопје што зборевме на мсн за предавателите вероника.
  колку да знаеш овој ми е новиот акаунт на ит.
  поздрав
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно