1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
WikiLeaks
Последна активност:
1 Јануари 2012
Зачленет:
10 Февруари 2011
Мислења:
204
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
20

Сподели

WikiLeaks

Intern

WikiLeaks последен пат беше виден (како):
1 Јануари 2012