1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by Loaded_Dice

 1. Loaded_Dice
 2. Loaded_Dice
 3. Loaded_Dice
 4. Loaded_Dice
  Испрати

  2 x 2GB DDR2-800 Kingston

  Клуч.
  Мислење од: Loaded_Dice, 22 Јануари 2019 Во форумот: Продавам
 5. Loaded_Dice
  Испрати

  1 x 2GB DDR2-800 Edge

  Се повлекува од продажба. Клуч.
  Мислење од: Loaded_Dice, 22 Јануари 2019 Во форумот: Продавам
 6. Loaded_Dice
 7. Loaded_Dice