• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од kosata

 1. kosata

  Електронски цигари втор дел

  Некој да продава тутунски течности со salt nicotine ?? Испратено од s8+
 2. kosata

  Телевизори (искуства, препораки, совети, мислења...)

  Ке ве молам за помош ! Се двоумам помеѓу : sonyXG55"8096 и samsung55" RU8002 ..сликата на сонито ја имам видено во живо и за мене боите се многу добри,самсунгот го немам видено! SONY има IPS панел,а SAMSUNG VA панел ТV ќе се користи речиси за се : кабловска,филмови,netflix,iptv,sportovi и...
 3. kosata

  Телевизори (искуства, препораки, совети, мислења...)

  Вреди ли за парите ? или можи да се најди подобар модел за таа цена ? фала позз Испратено од s8+
 4. kosata

  Телевизори (искуства, препораки, совети, мислења...)

  Ке ве молам предлог за ТВ до 40 000-42 000 ден ... за нормална употреба, кабловска,иптв, нетфликс,филмови и поретко PS4 гејминг ...фала позз Испратено од s8+
 5. kosata

  Телевизори (искуства, препораки, совети, мислења...)

  кај ги најде по таа цена.... заинтересиран сум !!! позз Испратено од SM-G955F преку IT.mk форум апликација
 6. kosata

  Електронски цигари втор дел

  Од каде можам да порачам бази од molinberry ... на овај сајт B2b.molinshop има бази ама ми дава опција само со банк трансфер да платам ...а на другите сајтови од molinberry нема бази... поз Испратено од SM-G955F преку IT.mk форум апликација
 7. kosata

  Електронски цигари

  Здраво ! Дали некој користи pod system kit ? Да се сподели искуство и препорака за некој кит..поздрав Испратено од SM-G955F преку IT.mk форум апликација
 8. kosata

  Електронски цигари

  Некоја препорака кои бази да ги нарачам од инавера за тутунски ароми ....или да си земам само пг и вг чисти ? Испратено од [device_name] преку IT.mk форум апликација
 9. kosata

  (ecig) Handcheck!

  Invoke + skyline + 555 [emoji106] [emoji106] [emoji106] Испратено од [device_name] преку IT.mk форум апликација
 10. kosata

  Електронски цигари

  Користам Istick Pico со OBS engine rba и ми вади 0.22 оми ... ама никако неможам да ја погодам ватажата ... и го прфлив picoto на bypass, така топ ми е вкусот ... е сега кој ке ми кажи што значи bypass и дали е ок така да пареам... батерии користам lg hg2 .. позз Испратено од SM-G955F преку...
 11. kosata

  Електронски цигари

  Јас користам kayfun v3 mini супер е клонот ... но во последно некако многу слобододен ми е во воздухот иако е скроз затворен регулаторот за воздух во декот .... затоа барам м2л атомизер со рестриктивен воздух ... и мислам дека ке одам со розата шо ми ја предложи ...позз [emoji1] Испратено од...
 12. kosata

  Електронски цигари

  Gajche-X од Кајфун Lite, Кајфун В3 Мини, Тајфун ГТ кој има најрестриктивен воздух ??! Позз Испратено од SM-G925F преку IT.mk форум апликација
 13. kosata

  Електронски цигари

  @ Gajche-X имаш уште од самсунгот ...јас сакам 2 ако праќаш по карго... пп не функципнира нешто !! Позз Испратено од SM-G925F преку IT.mk форум апликација
 14. kosata

  Електронски цигари

  Некоја страна за нарачка на никотин ..кај што може да се плаќа со дебитна ...(јбг неможам пејпал да направам)!! Позз Испратено од SM-G925F преку IT.mk форум апликација
 15. kosata

  Електронски цигари

  Малку помош ...станува збор за istick 30w откажа батеријата,гледав некои виедеа на youtube за менување ...но не ми е јасно за лемењето дали е директно на батерија и дали е опасно? А на форумов имав прочитано дека некој ја менуваше... па ако можи малку да објасните како е поточно ! Многу ми се...
На врв Дно