1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kosata
Последна активност:
29 Март 2020 во 17:13
Зачленет:
17 Април 2015
Мислења:
33
Допаѓања:
27
Поени од трофеи:
30

Ги следи 1

Пол:
Машко
Локација:
битола

Сподели

kosata

Intern, Машко, од битола

kosata последен пат беше виден (како):
[On App]Viewing forum list, 29 Март 2020 во 17:13