• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од gocetan

 1. gocetan

  Позитивни искуства со продажба на хардвер/предмети ( од членови на It.com.mk)

  +1 и за @HardCorec , јас од жена ми не добив гајба пиво, туку што ќе ми купиш сега со парите од правосмукалката :D
 2. gocetan

  Купувам матична плоча

  Некој?
 3. gocetan

  Продадено Lenovo E1 робот правосмукалка

  Продадено на @HardCorec , со здравје да се користи. Темата може да се затвори.
 4. gocetan

  Продадено Lenovo E1 робот правосмукалка

  https://www.a1.mk/uredi/telefoni/-/gsm-advisor/Lenovo/1361916/Z6+Pro+%2B+E1+vacuum+cleaner/ZUzuMqVnBlTW
 5. gocetan

  Продадено Lenovo E1 робот правосмукалка

  резервирано за @HardCorec
 6. gocetan

  Продадено Lenovo E1 робот правосмукалка

  Нова цена 11.000 ден
 7. gocetan

  Продадено Lenovo E1 робот правосмукалка

  Фала за проценките, правосмукалката оди на продажба за 12.000 ден.
 8. gocetan

  Купувам матична плоча

  бумп
 9. gocetan

  Продадено Lenovo E1 робот правосмукалка

  Ве молам за проценка на Леново Е1 робот правосмукалка, земен вчера од А1 со продолжување на договор (гаранција 2 год). https://www.smartportal.mk/recenzii/recenzija-lenovo-e1-robot-pravosmukalka/
 10. gocetan

  Лаптоп до 1000€?

  Купен од мене , не го користев ни 3 месеци (мислам со 180 работни саати за ссд-то)... ццц.. по малку ми е криво... и гратис нова ус тастатури доби...инаку т серијата на леново е меѓу најдобрите во класата.
 11. gocetan

  Купувам матична плоча

  Купувам матична плоча сокет 1150 , пожелно е да има 4 слота за меморија.
 12. gocetan

  Позитивни искуства со продажба на хардвер/предмети ( од членови на It.com.mk)

  +1 за @CeeTour , би соработувал повторно.
 13. gocetan

  Продадено Desktop PC Lenovo ThinkCentre 91P Core i5 со монитор 22''

  резервирам
 14. gocetan

  Матична шлоча ЛГА 775

  Матична плоча лга 775 , да има 4 слота за ддр2 мем. и да подржува core 2 quad процесор.
 15. gocetan

  Продадено Продавам 2.5" хард диск од 1TB

  Продаден на член на форумов. Темата може да се затвори.
На врв Дно