1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам

Доколку имате понуди или барате да купите нешто, ова е тема за вас.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. SaleSk
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  186
 1. Rikimaru
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  243
 2. mnikolce
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  430
 3. mnikolce
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  87
 4. zipi123
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  55
 5. damil
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  62
 6. sisko
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  65
 7. MartinJack3d
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  271
 8. pavlestyle
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  232
 9. zipi123
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  328
 10. Mario.Bog
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  98
 11. Mario.Bog
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  404
 12. toshex
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  450
 13. Spawny
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  100
 14. Gymblonski
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  424
 15. Иванчо
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  92
 16. Enis-Phantom
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  144
 17. AleksandarBR8
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  141
 18. alkibijad01
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  260
 19. kire_33
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  335
 20. it_boy
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  701
 21. StalkeR
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  135
 22. BorisSapphire
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  287
 23. Saso Trpenoski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  117
 24. pavlestyle
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  198
 25. boksata
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  273

Опции за прикажување на темите

Вчитување...