1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
zoco1987
Последна активност:
23 Мај 2020 во 20:53
Зачленет:
12 ноември 2015
Мислења:
25
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
27 Март 1987 (Возраст: 33)

Сподели

zoco1987

Intern, Машко, 33

zoco1987 последен пат беше виден (како):
23 Мај 2020 во 20:53