1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by Dux

 1. Dux
 2. Dux
  Тема

  Monitor 22-23"

  Дечки понудете некое мониторче 22-23"
  Тема од: Dux, 19 Август 2018, 1 одговори, Во форумот: Купувам
 3. Dux
 4. Dux
  bunp
  Мислење од: Dux, 8 Мај 2018 Во форумот: Продавам
 5. Dux
 6. Dux
 7. Dux
 8. Dux