1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dux
Последна активност:
12 Декември 2018 at 08:09
Зачленет:
29 ноември 2008
Мислења:
179
Допаѓања:
87
Поени од трофеи:
220

Следачи 1

Роденден:
9 Март 1983 (Возраст: 35)

Сподели

Dux

Gaining Experience, 35

Dux последен пат беше виден (како):
12 Декември 2018 at 08:09