Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Трофеи освоени од draganamon

 1. 50

  Активен гик

  Постирај 500 мислења.
 2. 50

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
 3. 25

  Гик

  Постирај 250 мислења.
 4. 40

  Никогаш доволно од вашата содржина

  Имате 250 позитивни реакции на вашата содржина.
 5. 10

  Незапирлив/а!

  Напишавте 100 пораки. Се надеваме дека за тоа ви беше потребен повеќе од еден ден!
 6. 30

  Ама ептен допадлив/а!

  Вашата објавена содржина доби позитивна реакција од 100 поени.
 7. 20

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.
 8. 10

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.
 9. 10

  Facebook

  Поврзи го твоето корисничко име со Facebook.
 10. 10

  Јас го тоа бендисувам

  Добивте 25 позитивни реакции на вашите пораки.
 11. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 12. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно