1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
barneymk
Последна активност:
18 Февруари 2019 at 21:49
Зачленет:
27 Април 2016
Мислења:
78
Допаѓања:
87
Поени од трофеи:
50
Пол:
Машко
Роденден:
21 Јуни 1998 (Возраст: 20)
Локација:
Skopje

Сподели

barneymk

Gaining Experience, Машко, 20, од Skopje

barneymk последен пат беше виден (како):
Прегледува форум Продавам, 18 Февруари 2019 at 21:49