1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ivanhoe
Последна активност:
2 Февруари 2020
Зачленет:
24 Јуни 2015
Мислења:
55
Допаѓања:
30
Поени од трофеи:
20

Ги следи 2

Следачи 1

Пол:
Машко
Локација:
Skopje

Сподели

Ivanhoe

Intern, Машко, од Skopje

Ivanhoe последен пат беше виден (како):
2 Февруари 2020