1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од 1s3ct0wN

 1. 50
  Доделено: 30 oктомври 2018

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!

 2. 5
  Доделено: 5 Јули 2015

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 3. 5
  Доделено: 18 Септември 2013

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот