• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

вип интернет

  1. K0bra

    VIP интернет(postpaid)

    Во претплатата имам 1 гб кој го трошам за неколку денови просек од 5 до 10 денови поготово на крај на месец а секогаш кога сум дома сум приклучен на wi-fi. Додека бев на оне интернетот при крај на месец им е секогаш тапа а знаеше да биде таков и цел месец да неможеш едноставно да отвориш една...
На врв Дно