• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

вип интернет

 1. D

  Најдобар интернет провајдер во Скопје?

  Здраво, пред скоро се преселив во Скопје, тука ќе студирам. Не сум запознат со провајдерите тука, па ако може да ми препорачате добар нет за буџет од 600-1200 денари. Фала.
 2. K0bra

  VIP интернет(postpaid)

  Во претплатата имам 1 гб кој го трошам за неколку денови просек од 5 до 10 денови поготово на крај на месец а секогаш кога сум дома сум приклучен на wi-fi. Додека бев на оне интернетот при крај на месец им е секогаш тапа а знаеше да биде таков и цел месец да неможеш едноставно да отвориш една...
На врв Дно