1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
xaser
Последна активност:
9 Јули 2020 во 13:23
Зачленет:
5 oктомври 2011
Мислења:
52
Допаѓања:
31
Поени од трофеи:
302
Пол:
Машко
Роденден:
23 Февруари 1985 (Возраст: 35)

Сподели

xaser

Intern, Машко, 35

xaser последен пат беше виден (како):
9 Јули 2020 во 13:23