• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

software

 1. Глупав

  Software за дијагностика кај Alfa Romeo

  Како што гласи темата се бара некоја понова верзија која не crush-ува... клуч, оправено преку XP
 2. Христијан П.

  Фискални каси - Софтвер и имплементирање функции

  Здраво на сите! Ја започнав темава на форумот „Фискални каси - Софтвер и имплементирање на функции“. Ваква тема не била започната тема подолго време, па сметав дека е добро да се отвори. Во моментот изработувам софтвер за фискална каса во Java и сум почетник во изработката на софтвер од овој...
 3. Garfield'

  Сите функции на CNC USB контролерот

  Здраво другари сакав да прашам во врска со cnc програмите како работат? Дали има некој искуство? Сакам да занм како работи cnc машината. Како што дознав една грешка на цнц Може да биде карј со цнц. Машината?
 4. Costigan_Jr

  Препорака за Mirror backup софтвер

  Ми треба софтвер кој ќе врши мониторинг на дефиниран фолдер од кој првично ќе направи бекап. Секоја промена која ќе настане во мониторираниот фолдер да биде извршена и во бекапот. Главниот фолдер ќе биде на еден диск, бекапот на друг. Целта е да имам бекап на податоците постојано. Би било згодно...
На врв Дно