Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

philips

 1. Подарувам монитор Philips LED 226V3LAB/00 во добротворни цели

  Подарувам монитор Philips LED 226V3LAB/00 во добротворни цели

  Подарувам монитор Philips LED 226V3LAB/00. Резолуцијата е 1920х1080. На екранот има само мала вдлабнатина, но пикселите во тој регион работат како што треба и не пречи ниту забележува воопшто при работа. Оди со постоље и сите потребни кабли.
 2. Домашно кино Philips HTD3540 300W

  Домашно кино Philips HTD3540 300W

  Се продава домашното кино, купено пред 5 години од кои последниве 3 години не е вклучено воопшто. Целосно функционално, со забелешка на вуферот кој е оштетен малку. Без замени.
 3. Costigan_Jr

  Philips Pro6305 во Македонија

  Во потрага сум по слушаки за во уши и се одлучив за Philips Pro6305. Се обидов да ги најдам на веб страните на Сетек, Техномаркет, Нептун и Анхоч, но безуспешно. Дали некој може да ми сугерира каде на друго место би можел да ги најдам овие слушалки? Го барам конкретниот модел. Достапни се...
 4. psyman

  Помош околу новиот ТВ

  Чао свима, Неодамна купив телевизор, имено Philips 58PUS6203/12, од АМЦ. Забележав еден проблем кога телевизрот е во HDR mode, односно кога е закачен Плејстешнот на HDMI и е пуштена игра со HDR сапорт. Коа ќе исклучам HDR се е океј, нема никакви проблеми, но кога е пуштен, екранот прави некој...
На врв Дно