1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
beckamk
Последна активност:
4 Јуни 2020 во 10:00
Зачленет:
7 oктомври 2013
Мислења:
10
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65
Пол:
Машко
Роденден:
26 Јуни 1987 (Возраст: 32)

Сподели

beckamk

Intern, Машко, 32

beckamk последен пат беше виден (како):
4 Јуни 2020 во 10:00