Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Surreal

Продадено Подарувам монитор Philips LED 226V3LAB/00 во добротворни цели

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.philips.com.eg/c-p/226V3LAB_00/led-monitor
Подарувам монитор Philips LED 226V3LAB/00. Резолуцијата е 1920х1080. На екранот има само мала вдлабнатина, но пикселите во тој регион работат како што треба и не пречи ниту забележува воопшто при работа. Оди со постоље и сите потребни кабли.

Информации

Автор
Surreal
Поднесена
Последна промена
Прегледи
592

Повеќе огласи од Surreal

На врв Дно