• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

општа тема за монитори

  1. DarthJe5us

    Општа тема за монитори

    Затоа што гледам има еден куп теми каде што се бараат предлози за монитори, а сакав и јас да отворам една таква тема мислам дека е подобро да се почне нова тема каде што ќе може да се поставуваат вакви прашања. Сакам да купам IPS 144hz монитор ама сега дилемата ми е 1080p или 1440p, таа дилема...
На врв Дно