Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mx master 2s

 1. Logitech MX Master 2S

  Logitech MX Master 2S

  Продавам маус Logitech MX Master 2S. Состојба 9/10 - мали траги од користење на аглите. Со кутија и ресивер. Цена 3.000 денари.
 2. Logitech MX периферија

  Logitech MX периферија

  Се продаваат следните делови: Logitech MX Keys Состојба 9/10 (мали знаци на користење на wasd) Без usb c кабел за полнење. Logitech MX Master 2S Состојба 10/10 Со micro usb кабел за полнење. Logitech Desk Mat - Studio Series Нов, неотпакуван Сив 700 x 300 x 2 mm. Само комплет, 7000 денари.
На врв Дно