Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
boksata

Продадено Logitech MX периферија

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Се продаваат следните делови:

Logitech MX Keys
Состојба 9/10 (мали знаци на користење на wasd)
Без usb c кабел за полнење.

Logitech MX Master 2S
Состојба 10/10
Со micro usb кабел за полнење.

Logitech Desk Mat - Studio Series
Нов, неотпакуван
Сив 700 x 300 x 2 mm.

Само комплет, 7000 денари.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oktar

Информации

Автор
boksata
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
684

Повеќе огласи од boksata

На врв Дно