Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Продадено Logitech MX Master 2S

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам маус Logitech MX Master 2S.

Состојба 9/10 - мали траги од користење на аглите. Со кутија и ресивер.

Цена 3.000 денари.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Последна промена
Прегледи
558

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно