• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

касетофон

  1. JensenInterceptor

    Дали да се чува касетофон со цд плеер?

    Имам касетофон со ЦД плеер. Ми зафаќа место, би го заменил со мало радивце на батерии. Некоја посебна причина истиот да се чува? Хмм, а па дали некој ќе го купи воопшто? :)
На врв Дно