Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

guild wars

  1. ContentBot

    ArenaNet и IT.mk подаруваат: Steam ултимативна едиција на Guild Wars 2, во вредност од 100 евра!

    Претставници од ArenaNet нè контактираа и ни понудија еден Steam клуч за ултимативната верзија на Guild Wars 2, подарок вреден 100 евра. Guild Wars е една од најпопуларните ММО игри, која неодамна прослави 10 години постоење. View: https://www.youtube.com/watch?v=P0x1qgygPto&feature=emb_title...
На врв Дно