• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ebay

 1. D

  Shopify

  Здраво дечки, нов сум на форумов и сакам да прашам дали некој има искуство со shopify и општо со dropshipping платформите и дали имате некои информации во врска со ова. Сакам да започнам online market но сакам да се информирам пред да започнам нешто такво. Ви благодарам.
 2. Lokvan

  Како да не ве крадат ebay и пејпал (преку форсирана конверзија на валутите)

  Пејпал одамна не краде нас клиентите со форсирана конверзија на валути, конверзија која е многу понеповолна од таа на банките кои ги користиме. Ова е факт за кој претпоставувам многумина се свесни но малкумина знаат дека е можно да се избегне таквата финансиска малверзација. На пример, кога...
 3. Motherboard

  Ситни интересни работи од AliExpress,Ebay...

  Интернетот а и кинезиве се луда ствар и посојат ситни производи кој би помогнале во секојдневниот живот, онака чисто рекративно зборувам за ситни работи за некоја смешна едноцифрена сума би било убаво да ги имаме. Правила: (не се строги и задолжителни но би било убаво секој да ги почитува за...
На врв Дно