1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Shopify

Дискусија во форумот 'Е-Бизнис' започната од DeluxV, 5 oктомври 2018.

 1. DeluxV

  DeluxV
  Intern

  2
  0
  19 oктомври 2016
  Машко
  Здраво дечки, нов сум на форумов и сакам да прашам дали некој има искуство со shopify и општо со dropshipping платформите и дали имате некои информации во врска со ова. Сакам да започнам online market но сакам да се информирам пред да започнам нешто такво.
  Ви благодарам.
   
 2. DonFrozex

  DonFrozex
  Practice makes perfect

  958
  1,160
  9 Јуни 2011
  Машко
  Здраво @DeluxV ,
  топло добредојде до тебе, иако си регистриран во 2016 :)

  За почеток можеш да ја ѕирнеш темава за Дропшипинг, има доста коментари и вредни мислења.

  Поздрав
   
Слични теми
 1. Cika
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  968
 2. deni007
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,510
 3. BO2018
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  8,911
Вчитување...

Сподели

Вчитување...