• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

camera video

  1. Garfield'

    Каде може да се најде оваа во МК?

    Здраво другари Од каде можам да најдам вакво држач на камера за телефон,ми треба за снимање на вида. Во Скопје го има некде?(за iphone xs,iphone x,ми треба) БЛАГОДАРАМ ОДНПАРЕД. Доколку го нема во мк(во било кој град) може некој да го нарача ќе се плати предвреме.. up,доколку има некој...
На врв Дно