1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Каде може да се најде оваа во МК?

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од Garfield', 25 Мај 2019.

Тагови:
 1. Garfield'

  Garfield'
  Gaining Experience

  251
  51
  18 Јануари 2019
  Машко
  Здраво другари
  Од каде можам да најдам вакво држач на камера за телефон,ми треба за снимање на вида.
  Во Скопје го има некде?(за iphone xs,iphone x,ми треба)
  [​IMG]
  [​IMG]
  БЛАГОДАРАМ ОДНПАРЕД.

  Доколку го нема во мк(во било кој град)
  може некој да го нарача ќе се плати предвреме..

  up,доколку има некој пајпал,му се даваат пари и повеќе (на лице место или трансакциска сметка)
  за оваа што ќе го порача,му кажувам град во кој да го нарача,си ги добива партие предвреме и повеќе.
  Ако знае некој за да не се зезнам,бидејќи сумата ќе биде голема за оваа.
   
  Изменето од модератор: 26 Мај 2019
  На Filip95 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  3,014
  4,280
  28 oктомври 2008
  Gaston, Garfield', NecrotoX и на уште 1 им се допаѓа ова.
 3. Garfield'

  Garfield'
  Gaining Experience

  251
  51
  18 Јануари 2019
  Машко
  друже на мене ми треба да биде високо,еве линк дали може да се порача во германија
  и за колку време ќе стигне?
  (мислам дека тоа ќе се фати на ипхоне хс,ако не се зезнам,трошоците за тоа ќе бидат платени од страна на мене и на корисникот колку сака,бидејќи незнам како се нарачува)
  https://www.amazon.de/Fotopro-Dreib...d+iphone&qid=1558888982&s=gateway&sr=8-6&th=1
   
 4. vlat4e82

  vlat4e82
  Intern

  2
  0
  20 Декември 2013
  Машко
   
 5. vlat4e82

  vlat4e82
  Intern

  2
  0
  20 Декември 2013
  Машко
  Dali znae nekoj dali gopro hiro 2018 moze da se vrze so remote control zasto jas ne mozam da go povrzam
   

Сподели

Вчитување...