Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

асус

 1. V

  Asus VW193 покажува слика само на секунда.

  Здраво, кога ќе го уклучам компјутерот мониторов работи само секунда и потоа од на стандби. Не е проблем до компјутерот пробав со друг монитор. Дали знаете кој дел би можел да е дефектен.
 2. Asus Strix GeForce GTX 970 OC 4GB

  Asus Strix GeForce GTX 970 OC 4GB

  Користена е минимално за CS:GO, никогаш за мајнинг, без никаков проблем, можеме да ја тестираме на лице место. Цена: 6k
 3. boban984

  Продавам рутер RT-AX56U

  Купен од SEТ / ASUS Dual Band WiFi 6 (802.11ax) Router RT-AX56U supporting MU-MIMO and OFDMA technology (setec.mk) Под гаранција до 02.03.2023 RT-AX56U|WiFi Routers|ASUS Global Цена: 5000ден
 4. Filmk20

  Предлог Совет при купување лаптоп ASUS, HP

  Здраво, нов сум на форумов па извинете ако постирам на погрешно место:) Вака веќе некое време сум во потрага по лаптоп, од 30,000 - 35,000 - 37,000 и најдов неколку што мислам дека се добри, и ме интересира вашето мислење, бидејќи дечките у Сетек не знаат да објаснат кои точно делови ги имаат...
 5. Meltazoid

  [ПОМОШ] Хардверски проблем - Асус лаптоп

  Здраво, Имам еден проблем со лаптопот, не сакаше да старта воопшто пред некое време му правев хард ресет и ја вадев/ставав батеријата (не е до неа) и успеав неколку пати така да го вратам. После 3тиот пат, веќе компјутерот е нон-респонзивен, ни на струја ни на батерија не пали. Немам гаранција...
На врв Дно