Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
joBs0

Asus Strix GeForce GTX 970 OC 4GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Користена е минимално за CS:GO, никогаш за мајнинг, без никаков проблем, можеме да ја тестираме на лице место.

Цена: 6k
  • Ми се допаѓа
Реакции: Banjifiko

Информации

Автор
joBs0
Поднесена
Последна промена
Прегледи
281
На врв Дно